Yazdır

Devimsel Teknoloji’nin faaliyet alanlarının en önemli kısmını Elektrikli ve Hibrit Araçlar ve araç kitleri oluşturur. Devimsel Tam Elektrik Dönüşüm programı kapsamında projeye özel çalışma yapılarak elektrikli araç dönüşümü gerçekleştirilmektedir. 

Araçlar için özgün şarj istasyonları da şirketimiz tarafından üretilmektedir. 1500 kg altındaki ticari ya da binek araçlarda dönüşüm gerçekleştirme olanak ve yeteneklerine sahibiz. 

Örnek uygulamalarımızdan birini görmek için Devimsel TV sayfasındaki ilgili videoyu izleyebilirsiniz. Teknik ve finansal detay bilgiler için lütfen e-posta ile temasa geçiniz.

Elektrikli araç dönüşümlerinde genellikle araştırma geliştirme maksatlı ve kampüs/fabrika içi mekik araçları için proje geliştirmekteyiz ve trafiğe çıkış ve belgelendirme süreçleri tarafımızdan gerçekleştirilmemektedir.

 

Sık Sorulan Sorular

1. Şehir içi arabam var elektrikliye çevirmek istiyorum. Mümkün müdür?

Evet, normal arabaları elektrikliye çevirebiliyoruz. Fakat gündelik kullanımdaki bir aracın elektrikli araca dönüşümü günümüz batarya fiyatları değerlendirildiğinde yüksek bedellerle gerçekleşmektedir. Bu nedenle günümüz teknolojisi ile sadece kampüs / fabrika içi ve belirli bir mekik hattındaki araçlara dönüşüm yapmak ticari açıdan makul olmaktadır.

2. Bu işlemin fiyatı ne kadar?

Devimsel Elektrik Tahrik sistemlerinin maliyeti ortalama bir sistem için 9000 USD dolaylarından başlamaktadır. Projede kullanılacak araç ya da araçların ağırlığı ve istenen menzile bağlı olarak nihai teklif bedeli çıkarılır.

3. Dönüşüm süresi kaç gün?

Bu bilgi, araç modeli ve projeye bağlı olarak değişmektedir. Teklifle birlikte kesin süre bildirilmekle birlikte normal bir otomobilin dönüşüm süresi test süreçleri de dahil olmak üzere yaklaşık 2 hafta sürmektedir. 

4. Dönüşüm işlemi nerede gerçekleştirilmektedir?

Tam elektrik dönüşüm atölye çalışmaları Kocaeli/Yarımca Sanayi Sitesindeki atölyemizde gerçekleştirilmektedir.

5. Yakıt tasarrufu yapmak için dönüşüm planlıyorum ne önerirsiniz?

Şehir içi günlük kullanım gerçekleştiren bir otomobil sahibi iseniz Tam elektrik dönüşüm sizin için ekonomik bir plan olmayabilir. Bunun için lütfen ERB projesini takip edin.

 

Sosyal Medya

Site Hakkında

2010 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlamış olan Devimsel adlı teknoloji firmasının kurumsal Internet sayfalarına hoş geldiniz!

Devimsel, Enerji, Tüketici Elektroniği, Taşıt ve Savunma alanlarında çeşitli projeler gerçekleştirmekte ve yenilikçi ürünler ortaya çıkarmaktadır. Adı geçen alanlarda gerçekleştirdiği AR/GE projeleri dışında akademi ve endüstrinin ihtiyaç duyduğu ileri teknoloji ürünlerin ithalatını ve satışını yapmaktadır.