Yazdır

Devimsel, Hollanda merkezli, Avrupa'nın en tanınmış ECU haritalama şirketlerinden biri olan ATM-Chiptuning'in Türkiye temsilcisidir. ATM-Chiptuning Turkey ismiyle faaliyet gösteren haritalama birimimiz Kocaeli Yarımca Sanayi Sitesinde bulunan Devimsel Otomotiv Elektroniği ve Elektrikli Araçlar Laboratuvarı içinde yer almaktadır. 

ATM-Chiptuning'in uzman mühendisleri tarafından geliştirilen ve tümü dyno testinden geçmiş yazılımlar araçlara yüklenmektedir. ATM-Chiptuning uygulaması arabanıza ekstra güç ve esneklik sağlayan mükemmel bir üründür.

ECU/CB Performans Haritalaması sınıfında otomobil ve motosikletlere ekstra güç sağlayan performans uygulamaları yüklenmektedir.

ATM-Chiptuning Performans Haritalaması uygulandıktan sonra ekstra güç ve tork ile tamamen farklı bir sürüş deneyimi yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Sosyal Medya

Site Hakkında

2010 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlamış olan Devimsel adlı teknoloji firmasının kurumsal Internet sayfalarına hoş geldiniz!

Devimsel, Enerji, Tüketici Elektroniği, Taşıt ve Savunma alanlarında çeşitli projeler gerçekleştirmekte ve yenilikçi ürünler ortaya çıkarmaktadır. Adı geçen alanlarda gerçekleştirdiği AR/GE projeleri dışında akademi ve endüstrinin ihtiyaç duyduğu ileri teknoloji ürünlerin ithalatını ve satışını yapmaktadır.