Yazdır

Devimsel, Hollanda merkezli, Avrupa'nın en tanınmış ECU haritalama şirketlerinden biri olan ATM-Chiptuning'in Türkiye temsilcisidir. ATM-Chiptuning Turkey ismiyle faaliyet gösteren haritalama birimimiz Kocaeli Yarımca Sanayi Sitesinde bulunan Devimsel Otomotiv Elektroniği ve Elektrikli Araçlar Laboratuvarı içinde yer almaktadır. 

ATM-Chiptuning'in uzman mühendisleri tarafından geliştirilen ve tümü dyno testinden geçmiş yazılımlar araçlara yüklenmektedir. ATM-Chiptuning uygulaması arabanızda saklı olan gücü ortaya çıkaran mükemmel bir üründür.

ECU/CB Yakıt Tasarruf Haritalaması sınıfında traktör, otobüs, kamyon ve deniz araçlarına yakıt verimliliği uygulamaları yüklenmektedir. ATM-Chiptuning Yakıt Tasarruf Haritalaması uygulandıktan sonra sürüş farkı hissetmeyecek ve araç modeline göre %9'a kadar yakıt tasarrufu elde edeceksiniz.

Sosyal Medya

Site Hakkında

2010 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlamış olan Devimsel adlı teknoloji firmasının kurumsal Internet sayfalarına hoş geldiniz!

Devimsel, Enerji, Tüketici Elektroniği, Taşıt ve Savunma alanlarında çeşitli projeler gerçekleştirmekte ve yenilikçi ürünler ortaya çıkarmaktadır. Adı geçen alanlarda gerçekleştirdiği AR/GE projeleri dışında akademi ve endüstrinin ihtiyaç duyduğu ileri teknoloji ürünlerin ithalatını ve satışını yapmaktadır.