Yazdır


Güneş Enerjisi (PV) alanında, santral sistem tasarımı, kurulumu, ölçme ve görüntüleme ekipmanlarının üretimi faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Güneş, Rüzgar ve mikro HES'ler için ölçme ve görüntüleme yapan cihazlar üretiyoruz. Türkiye'de yenilenebilir enerji piyasasında ihtiyaç olarak gördüğümüz bu açığı gidermek için 2011 yılında bir AR/GE çalışması başlattık. Halen sürmekte olan bu çalışma sonucunda MET adı verdiğimiz ölçüm ekranları, METAR adını verdiğimiz ölçüm seyir defterleri ve tüketici elektroniği alanında MATRIS BASIC adını verdiğimiz temel seviye grafik LED ekranlar ortaya çıktı. Şu an MET ve MATRIS serisi satışlara başlamış durumdadır. Bu ürünleri tedarik eden önemli referanslarımız mevcuttur.

 

Üretim faaliyetlerimiz dışında her türlü Güneş Enerji sisteminin fizibilite safhasından, anahtar teslim kurulumuna dek tüm ara hizmetleri vermekteyiz.

Sosyal Medya

Site Hakkında

2010 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlamış olan Devimsel adlı teknoloji firmasının kurumsal Internet sayfalarına hoş geldiniz!

Devimsel, Enerji, Tüketici Elektroniği, Taşıt ve Savunma alanlarında çeşitli projeler gerçekleştirmekte ve yenilikçi ürünler ortaya çıkarmaktadır. Adı geçen alanlarda gerçekleştirdiği AR/GE projeleri dışında akademi ve endüstrinin ihtiyaç duyduğu ileri teknoloji ürünlerin ithalatını ve satışını yapmaktadır.